Informacje

Rok rocznie uczniowie i uczennice naszej szkoły, którzy robią postępy w nauce w nagrodę wyjeżdżają na bezpłatne, tygodniowe i zagraniczne warsztaty języka niemieckiego. Pierwszy wyjazd był do Berlina i Poczdamu, a po drodze zwiedziliśmy jeszcze Poznań i Biskupin oraz odpoczywaliśmy w Tropical Island. rugi wyjazd to zwiedzanie: Pragi, Wiednia, Drezna, Stolpen, zakoli Łaby. Trzeci wyjazd to zwiedzanie północy Niemiec: Peenemunde, Starslund, Basin, Lubeck oraz w Polsce Świnoujścia, Szczecina i Słowińskiego Parku Narodowego. W ramach czwartego wyjazdu zwiedzaliśmy piękną austriacką Karyntię a w drodze powrotnej zwiedzaliśmy Panoramę Racławicką we Wrocławiu.