DNI OTWARTE ECDL 2015

W dniach 23.03.2015 -27.03.2015 uczestniczyliśmy Dniach Otwartych ECDL w Szkole. W ramach akcji odbyły się kilka konkursów wśród uczniów klas I-VI.  Uczniowie w konkursach  mieli za zadanie wykazaniem się umiejętnościami szybkiego pisania w programie „Mistrz klawiatury”- klasa I, umiejętnościami obsługi programu Paint przy użyciu tabletu graficznego w narysowaniu loga ECDL- klasa II i IV,  stworzeniem prezentacji  w Power Point o temacie „ECDL” – klasa V, szybkie pisanie  w programie Word bez błędnie – klasa III oraz wyliczenia przeprowadzone przez klasę VI w programie EXCEL.

Dla zwycięzców pierwszych 3 miejsc czekały nagrody – gadżety ufundowane przez Polskie Biuro ECDL również pozostali uczestnicy konkursów otrzymali pamiątkowe nagrody.

Na zakończenie konkursów przedstawione zostały uczniom idea i certyfikaty ECDL.

W nowym powstałym Laboratorium edukacyjnym PL-LAB1738 w Naszej szkole trzech uczniów klasy VI Hubert, Magda i Ola podeszli do egzaminóew z certyfikatu e-Citizien.

 

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *