Klasa z ECDL

logo klasa z ecdlNiepubliczna Szkoła Podstawowa w Lamkowie przystąpiła do programu KLASA z ECDL. Program usprawnia i uatrakcyjnia naukę informatyki w szkole. Pozwala na przygotowanie uczniów do zdobycia uznanego na całym świecie certyfikatu ECDL, a tym samym do rozwoju i potwierdzenia niezbędnych w dzisiejszym społeczeństwie umiejętności komputerowych.

Uczniowie w ramach programu zyskują:

• realizację programu nauczania zgodnego z podstawą programową, poszerzoną o treści wynikające z sylabusa certyfikacji ECDL, stwarzając uczniom możliwość przygotowania się do egzaminów,
    • o 10% niższą cenę egzaminów ECDL w stosunku do ulgowego cennika, znajdującego się na stronie ecdl.pl,
    • udział w konkursach informatycznych, projektach,
    • współpracę na różnych płaszczyznach, dzieląc się doświadczeniami i pomysłami z innymi uczniami i nauczycielami z klas z ECDL, biorących udział w programie.

klasa z ecdl niepubliczna szkoła