DNI OTWARTE ECDL 2017

Po raz czwarty szkoła w Lamkowie uczestniczyła w obchodach „Dni Otwartych ECDL” (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych”. W trakcie tych dni uczniowie uczestniczyli w różnych konkursach nawiązujących do tematyki związanej z ECDL, m.in.:

– utworzenie gry w programie Scratch z użycie loga ECDL przez klasę VI,

-rozwiązywanie testów próbnych z wiedzy o komputerze cała szkoła,

-stworzenie loga ECDL i nazwy ECDL w programie Logomocja przez klasę IV,

-wykonie dyplomu za udział w „Dniach Otartych ECDL” przez klasy III,

-poprawność pisania w edytorze tekstu Word przez klasy II,

-utworzenie planszy do gry o ECDL w programie Balti przez klasę I,

Zwycięscy konkursów otrzymali nagrody ufundowane przez Polskie Biuro ECDL, a pozostali uczestnicy konkursów pamiątkowe nagrody.  Na zakończenie konkursów przedstawione zostały uczniom idea i certyfikaty ECDL.

 

dni ecdl 17 szkola

 

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *