III Przeglądzie Teatrzyków Kukiełkowych „Magia Teatru – w świecie Jana Brzechwy” w Żardenikach.

14.11 kilkoro uczniów z grupy teatralnej Kleks z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Lamkowie wzięło udział w III Przeglądzie Teatrzyków Kukiełkowych „Magia Teatru – w świecie Jana Brzechwy” w Żardenikach. Bawiliśmy się cudownie oglądając występy innych grup i cieszyliśmy się, że mogliśmy pokazać siebie w różnych rolach. Było strsująco i motywujaco. W jury zasiadała p. Jagna Polakowska aktorka Olsztyńskiego Teatru Lalek oraz dziennikarze Radia Olsztyn p. Monika Szczygło i p. Dominik Chowaniec. Udzieliliśmy wywiadu, którego fragmentu usłyszeliśmy w audycji Moniki Szczygło „Dziecinada”. Super zabawa. Dziekujemy organizatorom i publiczności za ciepłe przyjęcie naszego przedstawienia. Widzimy się za rok. Pozdrawiamy.

 

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *