IV edycja Mistrza klawiatury

W Naszej Szkole odbył się IV Szkolny Konkurs Informatyczny „Mistrz Klawiatury”. Uczniowie
klas I-VIII oraz Oddziału Gimnazjlanego podjęli się próby napisania bez błędów danego tekstu. Rywalizacja była zacięta, trudno było wyłonić z każdej klasy reprezentanta do finału. Wśród uczniów poszczególnych klas zostali wyłonieni najlepsi, którzy przystąpili do finału, aby zostać „Mistrzem Klawiatury” IV edycji.

Pierwsze miejsce zajęła  Nikola Krupa klasa III, a drugie Aleksandra Abramczyk  klasa V, trzecie miejsce Agata Żerkowska z klasy IV.

W kategorii pierwszoklasistów I miejsce zajęła Gabriela Jaremek,  II miejsce Emila Otulak i III miejsce Gabriela Szydzik.

Poniżej zdjęcia zmagań uczniów z programem komputerowym „Mistrz klawiatury”.