„Spotkania z poezją dziecięcą” – gminny konkurs recytatorski

Kolejne „Spotkania z poezją dziecięcą” za nami. W tym roku gminny konkurs recytatorski odbył się 5.04.2019 r. w CKB w Barczewie. Laureaci naszego szkolnego konkursu stanęli przed jury prezentując przygotowane przez siebie utwory. Usłyszeliśmy wiele dobrych i można nawet pokusić sie o stwierdzenie „świetnych” wykonań. Gratulujemy recytatorom. Mimo stresu jaki nam towarzyszył oczarowaliśmy jury naszymi wykonaniami. W I grupie wiekowej 2.miejsce zajęła Basia uczennica kl.2, która recytowala wiersz „Zwariowany parasol” T. Śliwiaka oraz w III grupie wiekowej 2.miejsce zajęła Kasia z kl.7 prezentując „Balladę o trzęsących się portkach” K.I.Gałczyńskiego oraz fragment rozdz.XXI książki „Mały książę”. Gratulujemy dziewczyny

Była duża konkurencja, szczególnie w II grupie wiekowej-wielu wybitnych młodych recytatorów. Kochani, nie poddawajcie się! Ćwiczcie, korzystacie z rad waszych opiekunów i czytajcie poezję. Życzymy wielu wspaniałych chwil podczas spotkań z literaturą.

 

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *