Grupa Teatralna KLEKS

21 listopada 2019 roku Grupa Teatralna KLEKS wzięła udział w IV Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Kuliełkowych w Żardenikach pt.”Tajemnice Bałtyku”. Sześć aktorek – uczennic naszej szkoły przyjęło zaproponowane im role. Przez 3 tygodnie pracowalismy niemal dzień w dzień, by nasze dzieło, nasz spektakl otworzył wszystkim oczy na piękno Bałtyku i na problemy z jakimi boryka się środowisko morskie. Scenariusz spektaklu powstał w oparciu o opowiadanie A.E.Dzik „Mewa śmieszka” i wiersze E. Krystek-Jones. Scenariusz wzbogaciły elementy proekologiczne-zwróciliśmy uwagę publiczności na nieprawidłowe zachowania człowieka i jego detrukcyjne działania mające duży wpływ na morski świat…ale czy tylko….? Niestety ludzie sami siebie chcą unicestwić….czy w końcu to zrozumiemy…?

Było nam bardzo miło w SOSW w Żardenikach- dziękujemy za ciepłe przyjęcie i możliwość odstresowania się po występie. Wasze słowa uznania dodają nam skrzydeł i będziemy dalej pracować. Dziękujemy za edukacyjne nagrody
Widzimy się za rok!

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *