Erasmus + projekt „Stara i nowa Europa – sztuka jako klucz do zrozumienia przemian społecznych i politycznych”

Nasza szkoła realizuje projekt pt. „Stara i nowa Europa – sztuka jako klucz do zrozumienia przemian społecznych i politycznych” w ramach projektu Erazmus. Już wkrótce odwiedzą nas nasi partnerzy z Centrum Polsko-Francuskiego, Włoch i Portugalii.

W naszej szkole gościliśmy naszych partnerów z Włoch i Portugalii i Centrum Polsko-Francuskiego. To drugi dzień, w którym odbywa się robocze spotkanie w ramach projektu pt. Stara i nowa Europa – Sztuka jako klucz do zrozumienia przemian społecznych i politycznych. Goście obejrzeli występ naszego zespołu ludowego, który przygotowuje się do występów dzięki projektowi #gramywszkole

 

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *