Program „Grajmy w szkole!”

Program „Grajmy w szkole!” powstał jako wspólna propozycja środowiska muzycznego, dotycząca rozwiązania palącego problemu braku aktywności muzycznej w polskiej oświacie. W programie postulujemy otwieranie szkolnych pracowni muzycznych, w których w ramach zajęć pozalekcyjnych funkcjonują różne, również stylistycznie, zespoły instrumentalno-wokalne.

Pracownia muzyczna w Niepublicznym Zespole Szkół i Placówek „Edukacja dla Przyszłości” w Lamkowie to jedna z naszych pracowni muzyki ludowej. Opiekunem jest Aleksander Jasiukiewicz. Wow jak oni grają i śpiewają! Tradycja u nich jest bardzo ważną rzeczą! Poniżej przedstawiamy krótką relację z odwiedzin w pracowni. 

 

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *