Akcja „Razem na święta”

Minister Edukacji Narodowej zachęca wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe oraz polskie szkoły za granicą do udziału w kolejnej edycji akcji „Razem na Święta”. Celem przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. W ubiegłym roku w akcję włączyli się uczniowie i nauczyciele z ponad 6 tys. placówek. Organizowali oni zbiórki darów dla potrzebujących, pomagali seniorom w przedświątecznych porządkach, odwiedzali osoby chore i samotne.

W piątek, tradycyjnie odbyła się w naszej szkole Wigilia. Uroczystość uświetniły jasełka w wykonaniu naszych uczniów. W tym roku na naszą uroczystość przybyli seniorzy oraz przedstawiciele Rady Sołeckiej wraz z Sołtysem. #RazemNaSwieta