KONKURS „Bawię się, rymuję, dobrze się SPISuję”

Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Urząd Statystyczny w Olsztynie. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych w województwie warmińsko-mazurskim. Zadaniem uczestników konkursu jest ułożenie wierszyka/rymowanki  co najmniej trzema spośród dziesięciu podanych wyrazów, użytych w dowolnej formie i liczbie: SPIS, STATYSTYKA, LICZYĆ, KAŻDY, POLSKA, OBOWIĄZEK, INTERNET, UDZIAŁ, LUDNOŚĆ, OLSZTYN.

Termin składania prac konkursowych upływa 15 czerwca 2021 r. Trzy najlepsze wyłonione przez Komisję Konkursową rymowanki zostaną nagrodzone cennymi upominkami. Przewidywanych jest również 7 wyróżnień.

Szczegóły konkursu w Regulaminie.

Informacje o konkursie znajdują się również na stronie Urzędu Statystycznego
w Olsztynie: https://olsztyn.stat.gov.pl/nsp-2021-konkursy/

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *